Carla Koch zet zich al decennia lang in voor hedendaagse glas- en keramiekkunst. Ze startte met een galerie aan de Prinsengracht en verhuisde in 2007 naar de IJ-oever, waar ze in een kleinere ruimte aan huis tentoonstellingen maakt. Daarnaast is ze zeer actief op beurzen in binnen-en buitenland. Galerie Carla Koch vertegenwoordigt een internationaal gezelschap van ongeveer 30 kunstenaars die de grenzen van glas en klei verkennen. Hun werk varieert van vrije sculpturen tot meer klassieke objecten. Voor de jubileum tentoonstelling die vanaf 1 augustus in de galerie te zien is maakte een aantal kunstenaars een uniek en exclusief werk als ode aan Carla Koch en de galerie. Onder hen Wouter Dam, Bodil Manz, Kayoko Hoshino en Barbara Nanning. Met veel van de twintig kunstenaars die aan de expositie deelnemen werkt de galerie al lange tijd samen.
Koch blijft zich inzetten voor glas en keramiek, een niche die volgens haar niet de aandacht krijgt die het verdient. Dat motiveert haar na twintig jaar nog steeds om door te gaan.



Galerie Carla Koch
Veemkade 500 (gebouw Detroit) Amsterdam
www.carlakoch.nl
De jubileum tentoonstelling is te zien vanaf 1 augustus
Bezoek alleen na afspraak, via ckoch@xs4all.nl of 0642397440
Met werk van: Anima Roos, Anita Manshanden, AnneMarie Laureys, Anook Cléonne, Barbara Nanning, Ben Oldenhof, Bente Hansen, Bodil Manz, Carine Neutjens, Esther Stasse, Hanneke Fokkelman, Hilde Metz, Ingrid Arts, Kaat Pauwels, Kayoko Hoshino, Koen Vanderstukken, Rik Vandewege, Susan Hammond, Wietske van Leeuwen, Wouter Dam.